HIF3H-50PB-2.54DSA(75)
MFR.Part #
HIF3H-50PB-2.54DSA(75)
JLCPCB Part #
C5649381
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-55℃~+85℃ 2 2.54mm 2.54mm 300V 3A 50P Black Brass Through Hole Plugin,P=2.54mm Pin Headers ROHS