HIF3H-40PB-2.54DSA(71)
MFR.Part #
HIF3H-40PB-2.54DSA(71)
JLCPCB Part #
C3338727
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-55℃~+85℃ 2 2.54mm 2.54mm 3.5mm 300V 3A 4.5mm 40P 7mm Black Brass Pin Header Through Hole Tin 插件,P=2.54mm Pin Headers ROHS