HIF3H-30DA-2.54DSA(75)
MFR.Part #
HIF3H-30DA-2.54DSA(75)
JLCPCB Part #
C6207460
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-55℃~+85℃ 2 2.54mm 2.54mm 300V 30P 3A 9.5mm Through Hole 插件,P=2.54mm Female Headers ROHS