HIF3H-25SA-2.54DSA(71)
MFR.Part #
HIF3H-25SA-2.54DSA(71)
JLCPCB Part #
C3320151
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-55℃~+85℃ 1 2.54mm 25P 300V 3A 9.5mm Phosphor bronze Square Hole Through Hole Tin 插件,P=2.54mm Female Headers ROHS