HIF3H-16DA-2.54DSA(61)
MFR.Part #
HIF3H-16DA-2.54DSA(61)
JLCPCB Part #
C3743052
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-55℃~+85℃ 13 2 2.54mm 2.54mm 26P 2x13P 300V 3A PBT Phosphor bronze Through Hole Tin UL94V-0 插件,P=2.54mm Wire To Board Connector ROHS