HIF3F-50PA-2.54DS(71)
MFR.Part #
HIF3F-50PA-2.54DS(71)
JLCPCB Part #
C17638274
Package
Push-Pull
Description
-55℃~+85℃ 1A 2 2.54mm 2.54mm 200V 25 2x25P 50P Brass Right Angle Tin Push-Pull Wire To Board Connector ROHS