HIF3F-40PA-2.54DSA(71)
MFR.Part #
HIF3F-40PA-2.54DSA(71)
JLCPCB Part #
C17495537
Package
Plugin
Description
-55℃~+85℃ 1A 2 2.54mm 2.54mm 20 200V 2x20P 40P Brass Through Hole Tin 插件 Wire To Board Connector ROHS