HIF3FC-34PA-2.54DS(71)
MFR.Part #
HIF3FC-34PA-2.54DS(71)
JLCPCB Part #
C17420317
Package
Push-Pull
Description
-55℃~+85℃ 17 1A 2 2.54mm 2.54mm 200V 2x17P 34P Black Brass Right Angle Tin UL94V-0 弯插 Wire To Board Connector ROHS