HIF3FC-20PA-2.54DS(71)
Extended
Manufacturer
HRS(Hirose)
MFR.Part #
HIF3FC-20PA-2.54DS(71)
JLCPCB Part #
C17361143
Package
Push-Pull
Description
-55℃~+85℃ 10 1A 2 2.54mm 2.54mm 200V 20P 2x10P Black Brass Right Angle Tin UL94V-0 弯插 Wire To Board Connector ROHS