HIF3FC-14PA-2.54DSA(71)
MFR.Part #
HIF3FC-14PA-2.54DSA(71)
JLCPCB Part #
C17525552
Package
Plugin
Description
-55℃~+85℃ 14P 1A 2 2.54mm 2.54mm 200V 2x7P 7 Black Brass Through Hole Tin UL94V-0 Plugin Wire To Board Connector ROHS