HIF3FBA-60PA-2.54DS(71)
MFR.Part #
HIF3FBA-60PA-2.54DS(71)
JLCPCB Part #
C17584061
Package
Push-Pull
Description
-55℃~+85℃ 1A 2 2.54mm 2.54mm 200V 2x30P 30 60P Black Brass Right Angle UL94V-0 弯插 Wire To Board Connector ROHS