HIF3CB-50PA-2.54DSA(91)
Extended
Manufacturer
HRS(Hirose)
MFR.Part #
HIF3CB-50PA-2.54DSA(91)
JLCPCB Part #
C17464691
Package
Plugin
Description
-55℃~+85℃ 2 2.54mm 2.54mm 200V 25 2x25P 3A 50P Brass Through Hole UL94V-0 插件 Wire To Board Connector ROHS