HIF3CA-50PA-2.54DSA(63)
MFR.Part #
HIF3CA-50PA-2.54DSA(63)
JLCPCB Part #
C17664793
Description
-55℃~+85℃ 1A 2 2.54mm 2.54mm 200V 25 2x25P 50P Black Brass PBT Through Hole Tin UL94V-0 Plugin Wire To Board Connector ROHS