HIF3CA-30PA-2.54DSA(63)
MFR.Part #
HIF3CA-30PA-2.54DSA(63)
JLCPCB Part #
C17442468
Description
-55℃~+85℃ 15 1A 2 2.54mm 2.54mm 200V 2x15P 30P Black Brass PBT Through Hole Tin UL94V-0 插件 Wire To Board Connector ROHS