HIF3B-30PA-2.54DS(63)
Extended
Manufacturer
HRS(Hirose)
MFR.Part #
HIF3B-30PA-2.54DS(63)
JLCPCB Part #
C17613817
Package
Push-Pull
Description
-55℃~+85℃ 15 1A 2 2.54mm 2.54mm 200V 2x15P 30P Black Brass PBT Right Angle Tin UL94V-0 Push-Pull Wire To Board Connector ROHS