HIF3BD-10P-2.54W(88)
MFR.Part #
HIF3BD-10P-2.54W(88)
JLCPCB Part #
C17226481
Package
Plugin
Description
-55℃~+85℃ 10P 2 2.54mm 2.54mm 200V 2x5P 3A 5 Brass Through Hole UL94V-0 Plugin Wire To Board Connector ROHS