HIF3BD-10PA-2.54WB(63)
MFR.Part #
HIF3BD-10PA-2.54WB(63)
JLCPCB Part #
C17347383
Package
Push-Pull
Description
-55℃~+85℃ 10P 2 2.54mm 2.54mm 200V 2x5P 3A 5 Brass Right Angle Tin UL94V-0 弯插 Wire To Board Connector ROHS