HIF3BA-60PA-2.54DSA(75)
MFR.Part #
HIF3BA-60PA-2.54DSA(75)
JLCPCB Part #
C17313352
Package
Plugin
Description
-55℃~+85℃ 2 2.54mm 2.54mm 200V 2x30P 30 3A 60P Brass Through Hole UL94V-0 Plugin Wire To Board Connector ROHS