HIF3BA-50P-2.54W(88)
MFR.Part #
HIF3BA-50P-2.54W(88)
JLCPCB Part #
C17685463
Package
Plugin
Description
-55℃~+85℃ 2 2.54mm 2.54mm 200V 25 2x25P 3A 50P Brass Through Hole UL94V-0 Plugin Wire To Board Connector ROHS