HIF3BA-50PA-2.54WB(63)
MFR.Part #
HIF3BA-50PA-2.54WB(63)
JLCPCB Part #
C17432621
Package
Push-Pull
Description
-55℃~+85℃ 2 2.54mm 2.54mm 200V 25 2x25P 3A 50P Brass Right Angle Tin Push-Pull Wire To Board Connector ROHS