HIF3BA-40D-2.54R(63)
MFR.Part #
HIF3BA-40D-2.54R(63)
JLCPCB Part #
C17693658
Package
P=2.54mm
Description
-55℃~+85℃ 2 2.54mm 2.54mm 20 200V 2x20P 3A Black Brass Free Hanging Gold Pressure fitting head (with reverse flap cover) P=2.54mm IDC Connectors ROHS