HIF3BA-34P-2.54W(63)
MFR.Part #
HIF3BA-34P-2.54W(63)
JLCPCB Part #
C17256404
Package
Plugin
Description
-55℃~+85℃ 17 2 2.54mm 2.54mm 200V 2x17P 34P 3A Brass Through Hole Plugin Wire To Board Connector ROHS