HIF3BA-30PA-2.54DSA(88)
MFR.Part #
HIF3BA-30PA-2.54DSA(88)
JLCPCB Part #
C17631477
Package
Plugin
Description
-55℃~+85℃ 15 2 2.54mm 2.54mm 200V 2x15P 30P 3A Brass Through Hole UL94V-0 Plugin Wire To Board Connector ROHS