HIF3BA-26PA-2.54DS(85)
Extended
Manufacturer
HRS(Hirose)
MFR.Part #
HIF3BA-26PA-2.54DS(85)
JLCPCB Part #
C17209689
Package
Push-Pull
Description
-55℃~+85℃ 13 2 2.54mm 2.54mm 200V 26P 2x13P 3A Brass Right Angle UL94V-0 Push-Pull Wire To Board Connector ROHS