HIF3BA-20P-2.54W(88)
MFR.Part #
HIF3BA-20P-2.54W(88)
JLCPCB Part #
C17396537
Package
Plugin
Description
-55℃~+85℃ 10 2 2.54mm 2.54mm 200V 20P 2x10P 3A Brass UL94V-0 插件 Wire To Board Connector ROHS