HIF3BA-20PA-2.54DS(63)
MFR.Part #
HIF3BA-20PA-2.54DS(63)
JLCPCB Part #
C17306459
Package
Push-Pull
Description
-55℃~+85℃ 10 1A 2 2.54mm 2.54mm 200V 20P 2x10P Black Brass PBT Right Angle Tin UL94V-0 Push-Pull Wire To Board Connector ROHS