HIF3BA-20PA-2.54DSA(69)
MFR.Part #
HIF3BA-20PA-2.54DSA(69)
JLCPCB Part #
C17320334
Package
Plugin
Description
-55℃~+85℃ 10 2 2.54mm 2.54mm 200V 20P 2x10P 3A Brass Through Hole UL94V-0 Plugin Wire To Board Connector ROHS