HIF3BA-16PA-2.54DSA(63)
Extended
Manufacturer
HRS(Hirose)
MFR.Part #
HIF3BA-16PA-2.54DSA(63)
JLCPCB Part #
C17223915
Package
Plugin
Description
-55℃~+85℃ 16P 1A 2 2.54mm 2.54mm 200V Black Brass Through Hole Tin UL94V-0 Plugin Wire To Board Connector ROHS