HIF3BA-10P-2.54W(88)
Extended
Manufacturer
HRS(Hirose)
MFR.Part #
HIF3BA-10P-2.54W(88)
JLCPCB Part #
C17544499
Package
Plugin
Description
-55℃~+85℃ 10P 2 2.54mm 2.54mm 200V 2x5P 3A 5 UL94V-0 Plugin Wire To Board Connector ROHS