HIF3BAG-64PA-2.54DS(63)
MFR.Part #
HIF3BAG-64PA-2.54DS(63)
JLCPCB Part #
C17337812
Package
Push-Pull
Description
-55℃~+85℃ 2 2.54mm 2.54mm 200V 2x32P 32 3A 64P Brass Right Angle Tin 弯插 Wire To Board Connector ROHS