HIF3BAG-50PA-2.54DS(63)
MFR.Part #
HIF3BAG-50PA-2.54DS(63)
JLCPCB Part #
C17368455
Package
Push-Pull
Description
-55℃~+85℃ 2 2.54mm 2.54mm 200V 25 2x25P 3A 50P Brass Right Angle Tin 弯插 Wire To Board Connector ROHS