HIF3BAF-40PA-2.54WB(63)
MFR.Part #
HIF3BAF-40PA-2.54WB(63)
JLCPCB Part #
C17557426
Package
Push-Pull
Description
-55℃~+85℃ 2 2.54mm 2.54mm 20 200V 2x20P 3A 40P Brass Right Angle Tin UL94V-0 Push-Pull Wire To Board Connector ROHS