HIF3BAF-30PA-2.54DS(63)
MFR.Part #
HIF3BAF-30PA-2.54DS(63)
JLCPCB Part #
C17645087
Package
Push-Pull
Description
-55℃~+85℃ 15 2 2.54mm 2.54mm 200V 2x15P 30P 3A Brass Right Angle Tin Push-Pull Wire To Board Connector ROHS