HIF3BAE-60PA-2.54DS(63)
MFR.Part #
HIF3BAE-60PA-2.54DS(63)
JLCPCB Part #
C17691822
Package
Push-Pull
Description
-55℃~+85℃ 1A 2 2.54mm 2.54mm 200V 2x30P 30 60P Black Brass PBT Right Angle Tin UL94V-0 Push-Pull Wire To Board Connector ROHS