GT25-40DP-2.2V(56)
Extended
Manufacturer
HRS(Hirose)
MFR.Part #
GT25-40DP-2.2V(56)
Description
1 12.9mm 18.8mm 1x40P 2.2mm 40 40P 53.15mm Brass Surface Mount,Vertical Tin - Wire To Board Connector ROHS