GT25H2-24DP-2.2H(99)
Extended
Manufacturer
HRS(Hirose)
MFR.Part #
GT25H2-24DP-2.2H(99)
JLCPCB Part #
C5370517
Package
SMD,P=1.1mm
Description
-40℃~+105℃ 12 13mm 13mm 2 2.2mm 24P 250V 2x12P 36.9mm 3A Black Brass Surface Mount, Right Angle Tin SMD,P=1.1mm Wire To Board Connector ROHS