GT25H2-24DP-2.2V
Extended
Manufacturer
HRS(Hirose)
MFR.Part #
GT25H2-24DP-2.2V
JLCPCB Part #
C17325583
Package
SMD
Description
-40℃~+105℃ 12 2 2.2mm 24P 250V 2x12P 3A 3mm Black Brass Surface Mount,Vertical Tin SMD Wire To Board Connector ROHS