FX30B-5S-3.81DSA
MFR.Part #
FX30B-5S-3.81DSA
JLCPCB Part #
C3319566
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
-55℃~+105℃ 1 13A 16mm 250V 3.81mm 5P Copper alloy Square Hole Tin 插件,P=3.81mm Female Headers ROHS