FX2BA-80SA-1.27R
MFR.Part #
FX2BA-80SA-1.27R
JLCPCB Part #
C3127125
Package
P=1.27mm
Description
-55℃~+85℃ 125V 2 500mA 80P Black Female MicroD-Sub P=1.27mm D-Sub / VGA Connectors ROHS