FX23-80P-0.5SV15
MFR.Part #
FX23-80P-0.5SV15
JLCPCB Part #
C6624865
Package
SMD,P=0.5mm
Description
-55℃~+105℃ 0.5mm 2 500mA 50V 84P Copper alloy Gold Surface Mount,Vertical SMD,P=0.5mm Board-to-Board and Backplane Connector ROHS