FX23-60S-0.5SV
MFR.Part #
FX23-60S-0.5SV
JLCPCB Part #
C7196973
Package
SMD,P=0.5mm
Description
-55℃~+105℃ 0.5mm 2 500mA 50V 64P Gold Surface Mount,Vertical SMD,P=0.5mm Board-to-Board and Backplane Connector ROHS