FX23-120S-0.5SV
MFR.Part #
FX23-120S-0.5SV
JLCPCB Part #
C3202929
Package
SMD,P=0.5mm
Description
-55℃~+105℃ 0.5mm 124P 2 500mA 50V Copper alloy Gold Surface Mount,Vertical SMD,P=0.5mm Board-to-Board and Backplane Connector ROHS