FX23-120S-0.5SH
MFR.Part #
FX23-120S-0.5SH
JLCPCB Part #
C3645147
Package
SMD,P=0.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-55℃~+105℃ 0.5mm 124P 2 500mA 50V Gold Surface Mount, Right Angle SMD,P=0.5mm,Surface Mount,Right Angle Board-to-Board and Backplane Connector ROHS