FX23L-40P-0.5SV8
Extended
Manufacturer
HRS(Hirose)
MFR.Part #
FX23L-40P-0.5SV8
JLCPCB Part #
C3641904
Package
SMD,P=0.5mm
Description
-55℃~+105℃ 0.5mm 2 44P 500mA 50V Gold Surface Mount,Vertical SMD,P=0.5mm Board-to-Board and Backplane Connector ROHS