FX23L-120P-0.5SV8
MFR.Part #
FX23L-120P-0.5SV8
JLCPCB Part #
C3647672
Package
SMD,P=0.5mm
Description
-55℃~+105℃ 0.5mm 124P 2 500mA 50V Copper alloy Gold Surface Mount,Vertical SMD,P=0.5mm Board-to-Board and Backplane Connector ROHS