FX18-80P-0.8SV10
MFR.Part #
FX18-80P-0.8SV10
JLCPCB Part #
C5338323
Package
SMD,P=0.8mm
Description
-55℃~+85℃ 0.8mm 100V 2 500mA 80P Gold Phosphor bronze Surface Mount,Vertical SMD,P=0.8mm Board-to-Board and Backplane Connector ROHS