FX18-100S-0.8SV15
MFR.Part #
FX18-100S-0.8SV15
JLCPCB Part #
C6624784
Package
SMD,P=0.8mm
Description
-55℃~+85℃ 0.8mm 100P 100V 2 3A Gold Slot Type Butting Surface Mount,Vertical SMD,P=0.8mm Board-to-Board and Backplane Connector ROHS