FX18-100P-0.8SV10
Extended
Manufacturer
HRS(Hirose)
MFR.Part #
FX18-100P-0.8SV10
JLCPCB Part #
C3648466
Package
SMD,P=0.8mm
Description
-55℃~+85℃ 0.8mm 100P 100V 2 500mA Gold Surface Mount,Vertical SMD,P=0.8mm Board-to-Board and Backplane Connector ROHS