FX15SC-41S-0.5SV
MFR.Part #
FX15SC-41S-0.5SV
JLCPCB Part #
C5137128
Package
SMD,P=0.5mm(Staggered pins)
Description
-55℃~+80℃ 0.5mm 1 1x41P 26mm 4.2mm 41 41P 5.3mm Black Surface Mount,Vertical UL94V-0 SMD,P=0.5mm(交错脚) Wire To Board Connector ROHS