FX12B-40P-0.4SV
MFR.Part #
FX12B-40P-0.4SV
JLCPCB Part #
C598056
Package
SMD,P=0.4mm
Description
-55℃~+85℃ 0.4mm 2 300mA 30V 40P Gold Surface Mount,Vertical SMD,P=0.4mm Board-to-Board and Backplane Connector ROHS